|
Як назвати дитину

Імена безперечно впливають на долю дитини. Тому потрібно відповідально підійти до його вибору.

Є кілька найпростіших правил, яких слід дотримуватись при виборі імені. Ім’я дитини має бути милозвучним, воно має звучно поєднуватись із прізвищем та по-батькові, а також ім’я має відповідати церковному календарю.

Хтось обирає ім’я на честь бабусі чи дідуся, або інших родичів, інші називають дитину відповідно до гороскопу. Але дуже важливо при виборі імені брати до уваги значення імені. Інакше дитина виросте, стане свідомою і тільки тоді дізнається значення свого імені й зробить взаємозв’язок між іменем та долею.

Більшість імен мають латинське чи грецьке походження. Тому, коли стає перед вами вибір імені дитини, обов’язково дізнайтесь, що значить це ім’я у перекладі.

Історії імен

Поліна перестала рости з 8-го класу. Хоча до цього розвивалась цілком нормально. Їй поставили діагноз – не достаток гормону росту. Поліна пройшла курс реабілітації і частково вилікувалась. Зріст 38-річної жінки сягає 149.html см, тоді як ріст матері Поліни – 167 см, а батька 189 см. Можливо таємниця ховається в імені, адже Поліна з латинської значить «маленька».

28-річна полтавчанка Клавдія потрапила в аварію і внаслідок цього отримала перелом бедра. Після кількох операцій та тривалої реабілітації Клавдія знову змогла ходити. Після цього випадку Клавдія кульгає. Ім’я Клавдія у перекладі з латині – «кульгава». Навіть Клавдія Шиффер мала два переломи бедра.

Меланію у закарпатському селі вважали відьмою. Вона могла приворожити чоловіка, або нагнати порчу. Її поведінку і незвичайну силу пов’язували з тим, що ім’я у неї означає – «темна».

Питання Як назвати дитину постає перед батьками ще у кріслі гінеколога, який робить УЗІ і каже: «Вітаю, у вас дівчинка». От тоді то батьки задумуються про ім’я дитини. Родичі вносять свої пропозиції. Починається така собі сімейна війна під назвою «Як назвати дитину». Уникнути цього можна тримаючи в секреті ім’я дитини від усіх дідусів та бабусів, тіток і дядьків.

Здавалося б, що тут складного – дати ім’я дитині? Насправді, нюансів достатньо. Часто, коли починається епопея під девізом «Як назвати дитину?», Розгортаються справжні «військові дії». Кожен вносить пропозиції, кожен прагне «додати свої п’ять копійок» і напоумити впертих батьків, які визначилися з ім’ям ще тоді, коли щаслива матуся робила УЗД під час вагітності. Найпростішим виходом для молодих батьків буде утримування імені в найсуворішому секреті від усіх тіток і дядьків, бабусь і дідусів.

Як обрати ім’я дитині: 7 золотих правил

1. З словника імен (їх багато в інтернеті) обираєте ті імена, які вам найбільше приглянулись. Оберіть кілька жіночих і чоловічих імен, навіть якщо ви знаєте стать дитини. Чому? А тому, що життя дарує несподіванки.

2. Потрібно перевірити ім’я дитини на те, як воно поєднується з прізвищем та по-батькові. Погодьтесь, що Кириченко Ізабель Петрівна звучить не дуже вдало.

3. Не слід гнатись за модою і називати дитину популярним іменем. Інакше ваша дитина буде оточена одноіменцями чи то у школі, чи в університеті, чи на роботі. Два однакових імені призводять до непорозумінь.

5. Психологи не рекомендують називати дитину іменами, які носять близькі родичі. У такому випадку дитина втрачатиме свою індивідуальність.

6. Пам’ятайте, що ім’я дитини впливає на її долю. Обов’язково дійзнайтесь значення імені. Деякі імена мають негативні значення. Клавдія – «кульгава», Марія – «сумна», Вадим – «забіяка», Антоніна – «багатослівна». Пройде час – і дитина почне цікавитися значенням свого імені.

Модні імена для дівчаток

Анастасія, Анна, Ганна, Дар‘я, Софія, Діана, Марія, Вікторія, Тетяна, Христина, Єлизавета, Ангеліна, Вероніка, Аліна, Каріна, Валерія, Єва, Катерина, Олександра, Поліна, Яна, Ольга, Ірина, Юлія, Аріна, Аделіна, Анжеліка, Надія, Валерія, Євгенія, Софія, Уляна.

Модні імена для хлопчиків

Максим, Артем, Денис, Данило, Олександр, Андрій, Богдан, Дмитро, Микита, Назар, Кирило, Віктор, Віталій, Гліб, Єгор, Іван, Ілля, Артур, Вадим, Тимофій, Михайло, Павло, Микола, Євген, Сергій, Арсен, Юрій, Тимур, Давид та Марк.

Незвичайні дитячі імена

Найдивовижнішими іменами, якими від початку року нарікали новонароджених дітей в Україні, виявилися жіночі імена: Азимаой, Султанпаша, Жаклін-Нанїп, Еліф Су та чоловічі імена: Віват, Ейлей, Нац, Йосеф Север’ян, Северін Ілларіон, Мартін Лютер та Добриня Никитич.

Відповісти

120x600 ad code [Inner pages]
300x250.html ad code [Inner pages]

Свіжі коментарі

  • Юлька: На базарі в Чернівцях такого добра хоч греблю гати!
  • Lolka: Клас! Суперська підбірка! Дякую за ідеї! А чи можна плаття №22 побачити в кращому розширенні? Дуже цікавлять...
  • Lilia: Мені найбільше подобається передостаннє плаття. Воно дуже просте, але водночас, вишукане. Ніхто не бачив...
  • Мистер WordPress: Привет! Это комментарий.Чтобы удалить его, авторизуйтесь и просмотрите комментарии к записи. Там...
 Женский трикотаж и платья оптом в кратчайшие сроки